lettergrootte Standaard lettergrootteGroot lettergrootte | print Afdrukken


Scholen

RSG Wolfsbos & De Meander
De heer K. (Krijn) Houwing
Locatie Dikkenberg
Locatie Harm Smeenge
Locatie Meander
Wolfsbosstraat 7A, 7905 BZ Hoogeveen
Postbus 199, 7900 AD Hoogeveen
VMBO en Praktijkonderwijs
0528 – 234 862
info@wolfsbos.nl

Locatie Groene Driehoek
De heer drs. M.C.J.M. (Marcel) Verheijen
VMBO-TL, HAVO, VWO
Valkenlaan 1- 3, 7905 AA Hoogeveen  
0528 – 268 636
groenedriehoek@wolfsbos.nl

   

Terra 
De heer M.J. (Meindert Jan) Oostland
Werkhorst 58, 7944 AV Meppel
VMBO en Groene Lyceum
0522 – 253 364
meppel@voterra.nl

   

CSG Eekeringe
De heer F. (Fokke) Rosier   (VMBO / MAVO)
Oostwijkstraat 8, 8331 ED Steenwijk
0521 - 51 35 27
frosier@eekeringe.nl

   

Roelof van Echten College
Locatie Bentickspark
Sporveldenweg 30, 7902 NX Hoogeveen
MAVO, HAVO, Atheneum, Gymnasium
0528 – 238658
www.rvec.nl

Roelof van Echten College
Locatie Voltastraat
Voltastraat 27, 7903 AA
Hoogeveen
Praktijkonderwijs en VMBO (bb/bk)
0528 - 358658
www.rvec.nl

Locatie KARgo! 
Opleidingscentrum Voertuigentechniek, Transport & Logistiek
De Stroom 3, 7901 TG Hoogeveen
0528 - 358 658

   

RSG Tromp Meesters
De heer E.J. (Evert Jan) ten Kate
Lijsterbesstraat1, 8311 NS Steenwijkerland
VMBO-TL, HAVO, VWO
0521 – 514 137
e.j.ten.kate@rsgtrompmeesters.nl

RSG Tromp Meesters
De heer J.D. (Jan Derk) Brandsma
Stationsstraat 40, 8311 GK Steenwijk
VMBO-BL, VMBO-KBL
0521 – 512 220
j.d.brandsma@rsgtrompmeesters.nl
 

RSG Tromp Meesters
De heer J.D. (Jan Derk) Brandsma
Stationsstraat 40, 8331 GK Steenwijk
Praktijkonderwijs
0521 – 512 220
j.d.brandsma@rsgtrompmeesters.nl
   

De Atlas
Mevrouw I. (Ingrid) Cornelissen
Lomanlaan 123, 7906 HW Hoogeveen
VSO cluster 4
0528 – 260 370
atlas@renn4.nl

Locatie Zeer Intensieve Behandeling van Ambiq
Voltastraat 4c en 4d, 7903 AB Hoogeveen
VSO cluster 4
0528 – 231 577
atlas@renn4.nl
   

G.J. van der Ploegschool - locatie De Windroos
Mimosastraat 2, 7906 PK Hoogeveen
VSO cluster 3
0528 – 236 036
windroos@renn4.nl

 
   

Mackayschool voor ZML
Mevrouw S. (Saskia) van Maanen
Colijnstraat 4, 7942 BH Meppel
VSO cluster 3
0522 – 251 982
info@stichtingpromes.nl

   

Stad & Esch Lyceum
Mevrouw S. (Sacha) Vogel
Ezingerweg 52, 7940 AD Meppel
VMBO-TL, HAVO, VWO, Gymnasium
0522 – 236 688
lyceum@stadenesch.nl

Stad & Esch Beroepencollege
De heer K. (Klaas) Luten
Ezingerweg 51, 7940 AD Meppel
VMBO-BL, VMBO-KBL, VMBO-TL
0522 – 263 277
beroepencollege@stadenesch.nl

Stad & Esch Diever
De heer J. (Jaap) Schipper
Westeres 7, 7981 BC Diever
VMBO-TL, HAVO
0521 – 592 266
diever@stadenesch.nl

Stad & Esch Praktijkschool   
Mevrouw A. (Aligonda) Wijnia
Ezingerweg 54, 7940 AD Meppel      
Praktijkschool
0522 – 253 188
praktijkschool@stadenesch.nl

Stad & Esch & VSO Meppel 
Mevrouw M. (Monique) Hilbrands
Ezingerweg 55, 7943 AZ Meppel
0522 – 242 430
mhilbrands@stadenesch.nl

   

G.J. v.d. Ploegschool locatie De Windroos
De heer J. (Jarich) Renema
Mimosastraat 2, 7906 PK Hoogeveen
VSO cluster 3
0528 – 236 036
dewindroos@legatohoogeveen.nl

   

Greijdanus College Meppel
De heer T. (Ton) Sebens
Schoolstraat 5, 7941 CA Meppel
VMBO-BL, VMBO-KBL, VMBO-TL, HAVO, VWO eerste drie leerjaren
038 – 46 98 550               
k.vreugdenhil@greijdanus.nl

   

Christelijke Scholengemeenschap Dingstede
De heer Y.  (Yzaäk) Jacobi
Gerard Doustraat 13, 7944 HD Meppel
Postbus 119, 7940 AC Meppel
MAVO, HAVO en Atheneum
0522 – 700 500
k.neuvel@dingstede.nl

   

Ambelt Steenwijk
Stationsstraat 38-40, 8331 GK Steenwijk
0521 – 521 401