lettergrootte Standaard lettergrootteGroot lettergrootte | print Afdrukken


Scholen

RSG Wolfsbos & De Meander
De heer H. (Hans) Warris
Locatie Dikkenberg
Locatie Harm Smeenge
Locatie Meander
Wolfsbosstraat 7A, 7905 BZ Hoogeveen
Postbus 199, 7900 AD Hoogeveen
VMBO en Praktijkonderwijs
0528 – 234 862
info@wolfsbos.nl

   

Terra 
De heer T.  (Taco) van Leeuwen
Werkhorst 58, 7944 AV Meppel
VMBO en Groene Lyceum
0522 – 253 364
meppel@voterra.nl

   

CS Eekeringe
De heer H. (Harold) Groenewoud 

vmbo basis kader, mavo
Oostwijkstraat 8                            
8331 ED Steenwijk
0521 - 51 35 27
info@eekeringe.nl
 
praktijkonderwijs, voortgezet gespecialiseerd onderwijs
Stationstraat 40
8331 GK Steenwijk 
0521-512 220
info@eekeringe.nl
   

Roelof van Echten College
Locatie Bentickspark
Sporveldenweg 30, 7902 NX Hoogeveen
MAVO, HAVO, Atheneum, Gymnasium
0528 – 238658
www.rvec.nl

Roelof van Echten College
Locatie Voltastraat
Voltastraat 27, 7903 AA
Hoogeveen
Praktijkonderwijs en VMBO (bb/bk)
0528 - 358658
www.rvec.nl

Locatie KARgo! 
Opleidingscentrum Voertuigentechniek, Transport & Logistiek
De Stroom 3, 7901 TG Hoogeveen
0528 - 358 658

   

RSG Tromp Meesters
De heer E.J. (Evert) Weide
Lijsterbesstraat1, 8311 NS Steenwijkerland
VMBO-TL, HAVO, VWO
0521 – 514 137
info@rsgtrompmeesters.nl

   
De Atlas
Mevrouw I. (Ingrid) Cornelissen
Voltasstraat 27, 7903 AA Hoogeveen
VSO cluster 4
0528 – 260 370
atlas@renn4.nl
 
Locatie Zeer Intensieve Behandeling van Ambiq
Voltastraat 4c en 4d, 7903 AB Hoogeveen

VSO cluster 4
0528 – 231 577
atlas@renn4.nl

   
mevrouw I. (Ineke) Janssen
Voltastraat 27, 7903 AA Hoogeveen
VSO cluster 3
0528 – 236 036
windroos@renn4.nl
 
   

Mackayschool voor ZML
De heer R. (Ronald) Kamerman
Colijnstraat 4, 7942 BH Meppel
VSO cluster 3
0522 – 251 982
mackayschool@stichtingpromes.nl 

   

Stad & Esch Lyceum
Mevrouw S. (Sacha) Vogel
Ezingerweg 52, 7940 AD Meppel
VMBO-TL, HAVO, VWO, Gymnasium
0522 – 236 688
lyceum@stadenesch.nl

Stad & Esch Beroepencollege
De heer K. (Klaas) Luten
Ezingerweg 51, 7940 AD Meppel
VMBO-BL, VMBO-KBL, VMBO-TL
0522 – 263 277
beroepencollege@stadenesch.nl

Stad & Esch Diever
De heer J. (Jaap) Schipper
Westeres 7, 7981 BC Diever
VMBO-TL, HAVO
0521 – 592 266
diever@stadenesch.nl

Stad & Esch Praktijkschool   
De heer F. (Florens) Wewerinke
Ezingerweg 54, 7940 AD Meppel      
Praktijkschool
0522 – 253 188
praktijkschool@stadenesch.nl

Stad & Esch & Eigen weg 
Mevrouw M.  (Mascha) Bos
Ezingerweg 55, 7943 AZ Meppel
0522 – 242 430
mbos@stadenesch.nl

 
   
Greijdanus College Meppel
De heer B. (Bram) Reinders
Schoolstraat 5, 7941 CA Meppel
VMBO-BL, VMBO-KBL, VMBO-TL, HAVO, VWO eerste drie leerjaren
038 – 46 98 550
bram.reinders@greijdanus.nl               
 
   

Christelijke Scholengemeenschap Dingstede
Mevrouw H. (Helene) Ottevanger
Gerard Doustraat 13, 7944 HD Meppel
Postbus 119, 7940 AC Meppel
MAVO, HAVO en Atheneum
0522 – 700 500
h.ottevanger@dingstede.nl