lettergrootte Standaard lettergrootteGroot lettergrootte | print Afdrukken


Contactpersonen

RSG Wolfsbos & De Meander
De heer A. (Arie) Drenth
a.drenth@wolfsbos.nl

Klik hieronder voor de Ondersteuningsprofielen van Wolfsbos:

   

CSG Dingstede
Mevrouw F. (Femke) Moonen
f.moonen@dingstede.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel

   

Roelof van Echten College
Mevrouw E. (Els) van Grunsven
e.vangrunsven@rvec.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel

   

RSG Tromp Meesters
Mevrouw B. (Baukje) Runia
b.runia@rsgtrompmeesters.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel

   

CSG Eekeringe
Mevrouw A. (Agnes) Tiesnitsch
atiesnitsch@eekeringe.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel

   

Greijdanus
Mevrouw A. (Annemarie) Schutte
j.m.schutte@greijdanus.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel

   
Stad & Esch
Mevrouw J. (Janette) Kroezen
jkroezen@stadenesch.nl
Klik hieronder voor de Ondersteuningsprofielen van Stad & Esch
   
Terra
Mevrouw W. (Welmoed) van der Veen   
w.vanderveen@terra.nl
Klik hieronder voor de Ondersteuningsprofielel
   

De Windroos
Mevrouw I. (Ineke) Janssen
I.janssen01@renn4.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel

   

VSO Meppel
Mevrouw J. (Janette) Kroezen
jkroezen@stadenesch.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel Meppel

VSO Tromp Meesters
Mevrouw J. (Jannie) Scheenstra
j.a.scheenstra@rsgtrompmeesters.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel Steenwijk

 
   

RENN4 - de Atlas
Mevrouw Z. (Zwanette) Bosch
z.bosch@renn4.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel


Mackayschool
Mevrouw A. (Astrid) Donders-Ketelaars
a.ketelaars@stichtingpromes.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel