lettergrootte Standaard lettergrootteGroot lettergrootte | print Afdrukken


Contactpersonen

RSG Wolfsbos & De Meander
De heer A. (Arie) Drenth
a.drenth@wolfsbos.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel

   

CSG Dingstede
Mevrouw N. (Nienke) Talens
n.talens@dingstede.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel

   

Roelof van Echten College
Mevrouw C.G. (Karen) van Eck
c.g.vaneck@rvec.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel

   

RSG Tromp Meesters
Mevrouw B. (Baukje) Runia
b.runia@rsgtrompmeesters.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel

   

CSG Eekeringe
Mevrouw E. (Esther) Linthorst
ELinthorst@eekeringe.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel

   

Greijdanus
De heer A. (Arnoud) de Koning
a.dekoning@greijdanus.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel

   
Stad & Esch
Mevrouw J. (Janette) Kroezen
jkroezen@stadenesch.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel
   

Terra
De heer M. (Martin) Tempelman   
m.tempelman@terra.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel

   

De Windroos
Mevrouw I. (Ineke) Janssen
I.janssen01@renn4.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel

   

VSO Meppel
Mevrouw B. (Bianca) Agten
bagten@stadenesch.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel Meppel

VSO Tromp Meesters
Mevrouw B. (Bianca) Agten
b.agten@rsgtrompmeesters.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel Steenwijk

 
   

RENN4 - de Atlas
Mevrouw M. (Myra) Boer
s.vdmeulen01@renn4.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel


Mackayschool
Mevrouw A. (Astrid) Donders-Ketelaars
a.ketelaars@stichtingpromes.nl
Klik hier voor het Ondersteuningsprofiel